Bu hafta size ne getirecek?

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Bugün gerçekleşen yeniay yeni fikirler ve oldukça hareketli, değişken koşullar getiriyor. Haftanın ilk günlerinde yaratıcı ve ilginç fikirlerle yola koyulabiliriz. Bu dönemde çift durumlar ve tutarsızlık yaratan pek çok koşul var. Önümüzdeki günlerde daha uyanık olmalıyız. Sosyal konular özellikle dikkat çekiyor. 12 Mart’tan itibaren aşkta ve duygusal alanda daha romantik ve etkilere açık bir hale geliyoruz. Aşkta verici olabiliriz. 13 ve 14 Mart günlerinde düşüncelerimizi yaratıcı ve verimli şekilde kullanmak mümkün. Ancak 15 ve 16 Mart oldukça dengesiz ve tutarsız geçebilir.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim ?

10 Mart Pazar

Yeniay bize daha fazla hayal gücü ve ilham getiriyor. Biraz daha gerçekçi olalım.

11 Mart Pazartesi

Yeni fikirler ve cesur adımlar içinde olabiliriz. Düşünmeden hareket ediyoruz.

12 Mart Salı

Düşüncelerimizi hızlı bir şekilde ortaya koyabiliriz. Sosyal konularla yakından ilgiliyiz.

13 Mart Çarşamba

Sanatsal uğraşlar ya da kazanç getirebilecek imkanlar dikkat çekiyor. Daha yapıcı düşünebiliriz.

14 Mart Perşembe

Parasal konularda sürprizler var. Ilginç fikirlerden faydalanabiliriz.

15 Mart Cuma

Çift durumlara ve karışıklıklara dikkat edelim. Her şey göründüğü kadar basit olmayabilir.

16 Mart Cumartesi

Düşüncelerimiz içinde dağılmamaya çalışalım. Önceden plan yapsak bile esneklik göstermeliyiz.

Haftalık Yorumlar 

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Balık burcunda gerçekleşen yeni ay sizi dışsal etkileri daha açık kılıyor. Bu dönemde kimi zaman kendinizi daha izole hissedebilirsiniz. Ancak yine de bu dönemde arkadaşlar ve gruplar içinde daha fazla hareket ve motivasyon bulabileceksiniz. Haftanın ilk günlerinde yeni ve ilginç fikirlere açıksınız. 12 marttan itibaren aşkta ve parasal konularda yeteri kadar gerçekçi olamayabilirsiniz. Aşkta platonik durumlar olabilir. 13 mart civarında işiniz ve para durumunuzla ilgili daha yapıcı bir çaba içine girebilirsiniz. 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Balık burcunda gerçekleşen yeniay sizi sosyal alanda, gruplar içinde daha yaratıcı ve verici kılıyor. Bu dönemde hayal gücünüzü ve yeteneklerinizi verimli kullanabilirsiniz. Para durumunuz üzerinde düşünüyorsunuz. Bugünlerde yeni fikirler ve bazı riskli adımlar da söz konusu olabilir. 12 Mart’tan itibaren yaratıcı alanda ve arkadaşlıklar için de olumlu değişiklikler dikkat çekiyor. Kazanç getiren koşullar var. 13 Mart civarında özellikle kişisel alanda daha kararlı davranabileceğiniz adımlar atabilirsiniz. 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugünlerde Balık burcundaki yeniay kariyer alanına ve sorumluluklara yeni bir ivme ve değişiklikler getiriyor. Sorumluluklarınız artıyor olabilir. Aynı zamanda kendinizi daha fazla gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde gruplar içinde ve sosyal alanda daha aktif olabilirsiniz. 12 Mart’tan itibaren özellikle iş hayatında ilişkiler ve kadınlarla ilgili konular önünüze daha fazla fırsat çıkarabilir. Sizi şanslı kılan koşullar içindesiniz. Ancak 13 Mart civarında olaylara daha esnek bakma gereği var.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta Balık burcundaki yeniay kendinizi geliştirebileceğiniz ve yeni insanlarla temas kurabileceğiniz fırsatlara işaret ediyor. Düşüncelerinizde daha verimli ve yaratıcı olabilirsiniz. Yeni ilhamlara açıksınız. Haftanın ilk günlerinden itibaren işte cesaret gösterebileceğiniz adımlar atabilirsiniz. 12 Mart’tan itibaren arkadaşlıklarda ve sosyal alanda size yeni ufuklar kazandırabilecek fırsatlar var. Aşkta mutlu olmanız daha kolay. 13 Mart civarında enerjinizi daha yapıcı yönde kullanabilirsiniz.

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu dönemde psikolojik açıdan daha karmaşık durumlar ve kimi zaman endişelerinizi ortaya çıkaran koşullar olabilir. Kendinizi yenileme ihtiyacındasınız. Finansal konulara ve borç olacak işlerine daha dikkatli yaklaşmak gerekiyor. Yine de bu dönemde yeni fikirler ve yabancılarla ilgili konular hayatınıza hız katabilir. 12 Mart’tan itibaren aşkta daha karmaşık koşullar var. Başkalarından gelebilecek imkanlara açıksınız. 13 Mart civarında özellikle işle ilgili konularda kararlılık göstermeniz önünüzü açabilir. 

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu hafta karşıt burcunuz Balık’ta gerçekleşen yeniay son altı aydaki koşulları değiştirmeye başlıyor. Önemli bir muhasebe ve değerlendirme döneminden geçiyorsunuz. Evlilikte ve ilişkilerde gündeminiz hassas olabilir. Ayrıca bu dönemde düşüncelerinizde sizi meşgul eden riskli durumlar dikkat çekiyor. 12 Mart’tan itibaren beraberlikler ve denge içeren konularda daha olumlu ve destekleyici fırsatlar söz konusu. 13 Mart civarında size yeni fikirler kazandırabilecek bir çaba içine girebilirsiniz. 

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta Balık burcunda gerçekleşen yeniay özellikle iş ve çalışma koşullarında daha fazla  fedakarlık içerebilecek durumlara işaret edebilir. Sağlığınız konusunda gerçekçi olmaya çalışın. Ayrıca bu dönemde karşılıklı konular da hız kazanmakta. Yeni görüşmeler içinde olabilirsiniz. 12 Mart’tan itibaren çalışma hayatında yaratıcılık, sanat ya da kadınlarla ilgili konular gündeme daha fazla gelebilir. Başkalarından destek görmeniz kolaylaşıyor. 13 Mart civarında ise finansal konularda daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu dönemde sizi daha yaratıcı kılan ve hayatın güzel yönlerine yoğunlaştıran fırsatlar var. Aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda daha hayalci olabileceğiniz günlerdesiniz. Ayrıca iş ortamında da hareketlilik artmakta. Yeni fikirler ve çabalar içindesiniz. 12 Mart’tan itibaren kendinizi gösterme konusunda yeni imkanlar söz konusu. Yaratıcı yönlerinizi daha akıcı ve şanslı şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle 13 Mart civarında eşinizle ilgili konular ya da genel olarak ilişkilerinizde daha fazla çaba içindesiniz. 

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu dönemde eve yönelik işler ya da fedakarlıklar gündeme gelebilir. Aileniz, anne, babanız için daha fazla çaba içinde olabilirsiniz. Toprak, gayrimenkul gibi konular vurgulanıyor olabilir. Ayrıca bu hafta zekanızı ve yeteneklerinizi kullanma yönünde cesur ve girişken davranabilirsiniz. 12 Mart’tan itibaren ailevi konularda olumlu gelişmeler, evde daha fazla konfor ve keyif getirebilecek imkanlar söz konusu olabilir. 13 Mart civarında ise çalışma ortamındaki konularda daha pratik olmaya çalışmalısınız.

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu dönemde iletişim yeteneklerinizi daha verimli kullanabileceğiniz fırsatlar doğuyor. Yakın çevreniz ve eğitsel konular hayatınıza yenilik getirmekte. Duygu ve düşüncelerinizi daha yaratıcı şekilde ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda evde de değişiklikler gündeme gelebilir. 12 Mart’tan itibaren gruplar ve arkadaşlar içinde ve yakın çevrenizde olumlu görüşmeler ve haberler söz konusu olabilir. 13 Mart civarında ise hem yaratıcı alanda hem de sevdiklerinizle ilgili konularda daha yapıcı adımlar atabilirsiniz.

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu hafta Balık burcunda gerçekleşen yeniay para durumunuz ve harcamalarınız konusunda daha gerçekçi davranmanız gerektiğini gösteriyor. İş yeteneklerinizi ve para kazanma kapasitenizi yaratıcı yönde kullanmaya çalışın. Bu hafta ilginç fikirler ve düşüncelerinizi daha samimi bir şekilde ortaya koyabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. 12 Mart’tan itibaren özellikle parasal konular size daha akıcı ve bereketli sonuçlar getirebilir. Maddi yönden destekler bulabilirsiniz. 13 Mart civarında ise toprağa ilişkin konular, evle ilgili işler hız kazanabilir. 

BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniay kişisel girişimlerinizi ve bilinçli adımlarınızı destekliyor. Pek çok konuda yenilik yapma fırsatına sahipsiniz. Özgüveninizi ve cesaretinizi doğru yönde kullanmak için harekete geçebilirsiniz. Aynı zamanda yeteneklerinizi ve kazançlarınızı ilgilendiren yeni görüşmeler ve destekler de gündeme gelebilir. 12 Mart’tan itibaren aşkta, arkadaşlıklarda ve genel olarak sosyal alanda kendinizi daha rahat ve olumlu hissedebilirsiniz. 13 Mart civarında parayla ilgili konularda daha şanslı sayılırsınız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x